Підписатись
Замовити дзвінок

Sandplay: розвивальні ігри на піску

Творчий розвиток

 

“Сама найкраща іграшка для дитини – купа піску.” К.Д.Ушинський

 

Sandplay: розвиваючі ігри на піскуІнтерактивний метод розвитку для Вашої дитини! Змістовні зустрічі-консультації та творчі заняття в «Психолого-педагогічній розвивальній Пісочниці» побудовані на унікальній методиці – пісочній терапії Юнга.

Ігри на піску – це спосіб спілкування зі світом, розвиток дрібної моторики рук, мовлення, збагачення словникового запасу, покращення емоційного самопочуття дитини. Гіперактивних дітей пісок урівноважує, скутих – розслабляє, тривожних – заспокоює, агресивних втихомирює. Пробудження діток до активних дій, концентрація уваги, розвиток фантазії, образного мислення та творчості!

Педагог, працює з групою дітей, в окремих випадках – індивідуально з дитиною, а також проводить дитячо-батьківські спільні заняття.

 

 

Як ми граємо?

 

Sandplay: розвиваючі ігри на піску Sandplay: розвиваючі ігри на піску Sandplay: розвиваючі ігри на піску
Гра з піском (сухим, вологим) Гра у пісочниці з дрібним камінням, іграшками Гра ногами з піском та галькою

Sandplay: розвиваючі ігри на піску

Чому ми граємо?

 

«Психолого-педагогічна розвивальна Пісочниця» допомогає соціалізувати дитину у дитячому колективі, підготувати до змін умов її звичного життя, збільшити емоційний рівень дитини.

За допомогою гри з піском у дитини успішно знімаються коммунікаційні бар'єри, пропрацьовуються стресові ситуації, страхи, труднощі в спілкуванні, розвиваються інтелектуальні здібності, тактильно-кінестетична чутливість, дрібна моторика, формуются творчі здібності.

Що важливо, у піску за допомогою іграшок діти виявляють свої переживания, страхи, тривоги – все те, що важко висловити словами.

Ігри з піском – це доступний, підказаний самою природою шлях до розвитку творчого початку кожної дитини. Експеримент і казка у процесі гри, самостійне мислення, розвивання дрібної моторики, і відповідно, мовлення, сприйняття, уяви, пам'яті – все це дає гра з піском.

 

Sandplay: розвиваючі ігри на піскуSandplay: розвиваючі ігри на піску

                

Заповніть форму та запишіться на програму

Успішно відправлено