Підписатись
Замовити дзвінок

«Малючок здоров’ячок»

Фізичний розвиток

Фізичне виховання – запорука міцного здоров’я дитини у подальшому житті. Тому дуже важливо виховувати  позитивне ставлення до фізкультури у малечі змалку.

На щоденній ранковій зарядці ми привчаємо дітей активно виконувати різні види ходьби та бігу, шикування, вправи для рук, тулуба та ніг. Звертаємо увагу на чіткість прийнятих положень, уміння зберігати правильну поставу, напрям руху, виконувати вправи, які зміцнюють стопу.  

Два рази на тиждень проводимо заняття з фізичної культури в спортивному залі, тривалістю 25-30 хвилин. Діти дуже полюбляють вправи з м’ячем (прокочування, кидання, ловіння), вправи з рівноваги, повзання та лазіння.

На фізкультурних заняттях ми розвиваємо основні рухи дітей: ходьбу, біг, стрибки, лазіння, рівновагу, залучаємо дітей до виконання спільних вправ, удосконалюємо координацію рухів, формуємо правильну поставу.

Під час рухливих ігор на прогулянці виховуємо бажання дотримуватися правил гри, виконувати відповідну роль, розвиваємо кмітливість, спритність.

Два рази на місяць  проводимо фізкультурні розваги з цікавим казковим персонажем, підтримуємо у дітей бажання виявляти свої можливості у рухах, виконувати рухові дії за власним бажанням.

Найбільше задоволення дітям приносить фізкультура на повітрі, а особливо рухливі ігри і змагання, де вони можуть показати свою спритність та вміння.

Заповніть форму та запишіться на програму

Успішно відправлено