Підписатись
Замовити дзвінок

Арт-студія «Чарівні пальчики»

Творчий розвиток

Арт-терапія

Арт-терапія – це використання засобів мистецтва для передачі почуттів та інших проявів психіки дитини з метою зміни структури її світовідчуття.

Арт-методи, які ми використовуємо в роботі з дошкільниками: робота з крупами, пластиліном, піском, глиною, аплікація з природних матеріалів, малювання долонями, пальчиками, паличками, робота з солоним тістом, розігрування казок, ляльковий театр, інсталяція, колажування та ін.

Навчання в арт-студії перетворюється на захоплюючу гру, але водночас розвиваються просторове й творче мислення у дітей, увага і фантазія.

Основна мета курсу розвивальних занять: своєчасно почати формування в малят умінь і навичок ефективної емоційно-комунікативної поведінки, допомогти дошкільнику віднайти гармонію (узгодженість) між життєво необхідними знаннями, вміннями й навичками та його особистими потребами, інтересами, бажаннями, прагненнями.

Ми розвиваємось граючись. За цей рік ми познайомились, налагодили стосунки, звикли один до одного. Ми навчились чути і слухати вихователя, слідувати за ним у вправах, які він пропонує. Ми весело і з задоволенням танцюємо під музику, робимо рухи та підспівуємо водночас. Разом з малятами розігруємо казки на піску.

У сенсорному блоці (з розвитку дрібної моторики) ми з цікавістю та захопленням сортуємо предмети, знаходячи їх у піску, називаємо їх і нанизуємо на шнурівки самостійно.

У розвивальному блоці вивчаємо кольори, форми, назви тварин, граємо в ігри за темами: осінь, дерева, квіти, тварини, геометричні фігури, кольори, мешканці моря.

У творчому блоці ми вже працювали з кінетичним піском, малювали пальчиковими фарбами, ліпили з пластиліну, робили аплікації.

Відкрийте світ вільного розвитку та навчання для Вашої дитини! Дивовижний світ творчості допоможе дитині через гру, сенсорний розвиток, музику, казку, малюнок, творчу діяльність стати успішною та щасливою.

Заняття проводяться з групою дітей по 6-8 осіб два рази на тиждень, відбуваються в ігровій формі – цікавій та привабливій для дітей! Ваша дитина отримає нові знання, позитивні емоції, приємні враження та корисні навички!

Який майстер-клас краще вибрати?

  1. Для творчих і активних – казкові герої своїми руками: глинотерапія, орігамі;
  2. Для тих, хто не любить сидіти на місці – ниткографія і кляксотерапія, неординарна аплікація з круп;
  3. Для майбутніх 3D-художників – картини з пластиліну, терапія живим теплом – малювання шерстю, плетіння мандал;
  4. Для маленьких винахідників – веселі папуги і незвичайні корівки з паперового посуду;
  5. Для маленьких розбійників – яскраві головні убори індійців з трубочок;
  6. Для любителів пофантазувати – малювання на воді.

Заповніть форму та запишіться на програму

Успішно відправлено