Підписатись
Замовити дзвінок
Розкривайте здібності і обдарованість!
Зацікавились Програмами! Пишіть і ми з Вами зв'яжемось!
Ім'я
Телефон
Пошта
Подзвоніть зараз та отримайте подарунок!
Ю.Гіппенрейтер «Спілкуватися з дитиною. Як?»
Подзвоніть зараз та отримайте подарунок!
Івано-Франківський Центр розвитку особистості

Центр створений за сприяння Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України. Який займається дослідженням феномену обдарованості та розробкою програм і технологій розвитку обдарованої особистості на різних вікових етапах.

ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ

Центр створений Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України (м.Київ), який займається дослідженням феномену обдарованості та розробкою програм і технологій розвитку обдарованої особистості на різних вікових етапах.

...
СУЧАСНИЙ ПІДХІД

Ми впевнені, що кожна дитина - обдарована від природи в тій чи іншій сфері, а розкриття потенціалу залежить від бажання і можливостей дорослих, які її оточують. Важливо, щоб розвиток і навчання ставали для дітей легкими та природними! «Унікум» - це інновації в освіті, нові методики навчання та свіжі підходи.

...
ПЕРЕДОВІ МЕТОДИКИ

Сучасний підхід до розвитку обдарованості в дошкільному віці дав змогу розробити Програму розвитку обдарованості дошкільника, спрямовану на розвиток у дітей трьох компонентів, що входять до структури обдарованості: пізнавальної активності, розумових здібностей та дитячих видів діяльності.

...
Кабінет діагностики

Психологічна діагностика обдарованості – це дослідження особистості за допомогою стандартизованих тестів, опитувальників та проективних методик, які дозволяють визначити рівень розвитку здібностей та обдарованості у дитини (інтелектуальної, творчої, академічної, лідерської, соціальної, технічної, художньої, музичної, спортивної тощо) на різних етапах вікового розвитку дитини.

  • Дошкільний вік
  • Шкільний вік
  • Юнацький вік
  • Діагностика обдарованості
  • Діагностика рівня готовності дитини до школи
Програми центру

Оберіть розвивальні заняття для вашої дитини

Наукова лабораторія

Міні-лабораторія

Дуже важливо яким саме шляхом дитина засвоює знання про навколишній світ - це повинно бути цікаво і радісно.

Вік: 4 - 6 рок...
Клас: -
Детальніше

Підготовка до школи

Комплексна програма

Підготовка до школи, виховання, заняття для дітей дошкільного віку в «УНІКУМ». Розвиток дитини дошкільного віку.

Вік: 5 - 6 рок...
Клас: -
Детальніше

"МамасЯ"

Розвивальна програма

Спільні заняття мам чи татусів і дітей. Спільні заходи призначені для батьків і дітей.

Вік: 9 місяців...
Клас: -
Детальніше

Садок повного дня "Дошкільна академія"

Комплексна програма

Розвиток природніх здібностей і талантів. Розвиток мови, навчання раннього читання, математика і логіка, художньо-творча діяльність.

Вік: 2-6 років
Клас: -
Детальніше

Китайська мова для дітей

Будьте в руслі сучасної інтелектуальної моди! Відкиньте всі псевдо-міфи для себе та Ваших дітей! Китайська - це легко, весело, цікаво, пізнавально та корисно.

Вік: 4-6 років
Клас:
Детальніше

Польська мова для дітей

Польська мова для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Вік:
Клас:
Детальніше

Ритмоденс

Фізичній та творчий розвиток

Дитячі танцювальні заняття розкривають здібності і формують життєво необхідні навички.

Вік:
Клас:
Детальніше

Sandplay: розвивальні ігри на піску

Творчі заняття, побудовані на унікальній методиці – пісочній терапії Юнга.

Вік:
Клас:
Детальніше

Мовно-літературна студія "Мовограйко"

Підготовка Ваших діток до школи – важливий етап! Саме тому пропонуємо пізнавальний і корисний курс «Мовограйко»!

Вік:
Клас:
Детальніше

Bаby English

Психологами доведено, що саме у дошкільному віці у дітей з’являється інтерес до мовних явищ. Ми рекомендуємо не втрачати час і заохотити свого малюка до вивчення іноземних мов.

Вік:
Клас:
Детальніше

Індивідуальні заняття з англійської мови

Хочете, щоб Ваші дітки вільно розмовляли іноземною мовою? :) Тоді запрошуємо на індивідуальні заняття з англійської!

Вік:
Клас:
Детальніше

Лего-інженерія

Лего-інженерія - це поєднання конструювання та інжинірингу

Вік:
Клас:
Детальніше

Ейдетика

Ейдетика: секрети запам'ятовування в образах.

Вік:
Клас:
Детальніше

Театральна студія

Діти-природжені актори. Вони ні хвилини не можуть всидіти на місці. Вигадують, експериментують, грають у рольові ігри. 

Вік:
Клас:
Детальніше

Діагностика здібностей дитини

Психологічна діагностика обдарованості дозволяє визначити рівень розвитку здібностей на різних етапах вікового розвитку дитини.

Вік: 3-10 рокі...
Клас:
Детальніше

Корекційні заняття з логопедом

Хочете, щоб ваша дитина розвивалась гармонійно, була цікавим співрозмовником, говорила чітко, правильно та красиво? Приходьте на корекційні заняття з логопедом.

Вік:
Клас:
Детальніше

Корекційні заняття з психологом

Психолог проконсультує Вас щодо всебічного розвитку дитини, проведе індивідуальні або групові заняття в разі необхідності корекції поведінки або психічних станів дитини з використанням методів арт-терапії, казкотерапії, пісочної терапії.

Вік:
Клас:
Детальніше
Що про нас говорять батьки?
Next reviews Preview reviews
Юлія. Мама Даніельчика
Мама Даніельчика
Ми відвідуємо Унікум вже майже рік. Задоволені дошкільним закладом, у садочку проводять навчання окрім основних предметів, додаткові розвиваючі заняття лего, лабораторія "Фіксики", які нашому сину дуже подобаються. Ставлення вихователів та працівників закладу дуже хороше, синочок отримує не тільки знання, але...
Наталя С.
задоволена мама
Унікум-це простір для розвитку індивідуальноі особистості кожноі дитини. Це- територія, у яку вкладено душевне тепло вихователів та персоналу, іх творчість та професіоналізм. Діти тут почуваюся комфортно, затишно і з радістю відвідують садочок. А ріст і розвиток кожного помітно уже після кількох занять. Дякую...
Галіпчак Наталія
мама
Прекрасний садок! Без перебільшення можу сказати - найкращий у нашому місті @Центр розвитку обдарованості "Унікум"! Моєму синові дуже подобається і ми, як батьки - задоволені. Неймовірний підхід до діток, вихователі молодці. Ми дуже задоволені і рекомендуємо цей садочок.
надія гатич
мама
доброго дня.Кожна дитина для мами скарб.Скарб який треба плекати та леліяти.Щоб скарбничка була повна потрібно кожного дня складати зернятка знань добра любові.Добрим помічником в цьому мамі є Унікум.До кожної дитини ставляться як до унікальної особистості допомагаючі розкрити свої таланти.Діти з радістю вста...
Марійка Гуцуляк)
матуся
Надзвичайно приємно перебувати у позитивній атмосфері дитячого центру Унікум. Креативні пізнавальні заняття, завжди усміхнені працівники, розумні дітки додають натхнення, радості , добра, бажання творити; і любити цей світ іще більше) @Центр розвитку обдарованості "Унікум").
Лана Брюх
мама
Відвідуємо садочок Унікум не так довго; але в цілому дуже задоволені. До кожної дитини вихователі знаходять свій індивідуальний підхід і цікаво складена щоденна програма занять. І дуже зручно; що садочок працює до пів сьомої години вечора. Дякую всьому колективу і бажаю завжди залишатись такими життєрадісними...
Ольга
мама
Моя дитина ходить до центру розвитку обдарованості "Унікум" вже пів року, ми ЗАДОВОЛЕНІ! Сашуня, йде з великим задоволенням, її улюлениці Оксана і Валя (керівники найменшої група "Чомусики"). Дуже зручно, що в даному центрі є відеоспостереження, я в будь-який моментт можу подивитися де моя дитина і чим вон...
Тетяна Пилипчук
Вчитель
Приємна затишна атмосфера.Кваліфіковані спеціалісти,зокрема психолог -Христина Червак.Тішить те,що за дитиною можна спостерігати на екрані у фойє. Успіхів Унікуму і процвітання!
Скрипник Тетяна
мама
Вітаю @Центр розвитку обдарованості "Унікум" з Весною! Любові вам і добра. Як розквітає навесні природа хай так розквітнуть всі ваші мрії! Я вдячна за наполегливу працю та всебічний розвиток моєї дитини. У вас чудовий дошкільний заклад, завдяки вам моя дитина завжди в чудовому настрої, адже саме ви кожен день...
Залишити відгук