Підписатись
Замовити дзвінок

Інтелектуальний клуб «Поле чудес» (ейдетика)

Інтелектуальний розвиток

Цікавий світ образів відкриває дитині  ейдетика. Ейдетика (від давньогрецької «ейдос») – вигляд, образ, уява. Ця ігрова методика стала популярною серед тих, хто намагається неформально ставитися до процесів пізнання та навчання дітей. Розвиваючи уяву та цілеспрямовану яскраву фантазію, ейдетика допомагає правильно використовувати можливості, які закладені в кожному з нас, і не в якості «резервів», а як функцію нашого організму.

Традиційна педагогічна практика, на жаль, спрямована на «експлуатацію» інтелекту й пам’яті, а не на їх розвиток. Пам'ять людини неможливо безмежно розширювати за рахунок освітніх програм та складних авторських методик. Сприймається та запам’ятовується лише та інформація, яка засвоюється легко і з задоволенням. Саме таке оволодіння знаннями відбувається за допомогою методів ейдетики.

Опановуючи методи і прийоми ейдетики, Ваші діти розвинуть образну, слухову, зорову, тактильну пам’ять; образне мислення, уяву, увагу. Набудуть вміння якісно та швидко сприймати та відтворювати інформацію, як наслідок – будуть успішно навчатися. Методи ейдетики побудовані за формулою:

уява + позитивні емоції = засвоєна інформація

Заповніть форму та запишіться на програму

Успішно відправлено