Підписатись
Замовити дзвінок

Bаby English

Англійська для дітей

 

Програма «Bаby English» – англійська мова для дітей, віком від 3 до 6 років, розрахована на три роки навчання.

                                                                                  

     Психологами доведено, що саме у дошкільному віці у дітей з’являється інтерес до мовних явищ, до “секретів” рідної та іноземної мови, тому дуже важливо не пропустити цей момент у навчанні дитини англійської мови.

Програма спрямована на ознайомлення дітей зі світом англійської граматики через цікаві ігри, відео, пісні, вірші, загадки, діалоги. Діти вчаться сприймати англійську мову на слух та спілкуватися нею в усній формі.

Навчання англійської мови з дітьми відбувається в ігровій формі та включає такі види мовної та мовленнєвої діяльності: фонетика, лексика, граматика, аудіювання, розвиток діалогічного та монологічного мовлення.

Діти вивчають та засвоюють навчальний матеріал безпосередньо на заняттях (без домашніх завдань) за умови наслідування мови фахівців і носіїв англійської мови. Заняття з англійської мови починаються з організаційного моменту, вступної бесіди (на першому етапі навчання – рідною мовою). Потім проводиться фонетична зарядка (читання скоромовок, віршів, проведення вправ на звуконаслідування). Це потрібно для підготовки артикуляційного апарату дитини до вимови звуків та словосполучень англійською. Під час ігор та ігрових вправ упродовж заняття проводиться словникова робота (введення нових слів, їх закріплення, повторення лексики попередніх занять). Робота з кольоровими флеш-картками.

Ці види діяльності дають можливість приділити достатньо уваги та часу постанові мовлення. Протягом трьох років навчання дитина накопичує необхідний лексико-граматичний матеріал, який дозволить у школі приступити до навчання читання та письма.

Навчання за програмою «Bаby English» сприяє формуванню у дітей сприйнятливості до вивчення іноземних мов.

 

Заповніть форму та запишіться на програму

Успішно відправлено